Červen 2010

29.6.2o1o//zajtra naposleď :)) (snad :D)

29. června 2010 v 18:53 | KaČ[enkA*] je túúú xP |  My diary
Ach ááno zajtra naposleď :))
Nooo vracim se z pátky do češtiny ;))
Tak to tady máme vytoužený 30. červen :))...Už se těším na nákupy...Zatmění (kin) nevyšlo,je premiéra a ani nejsem na žádný titulky zvědavá :D takže to vypadá jen na pořádný "nápuky :D" (nákupy) ..
Potřebuju nutně (jinak mi selžou orgány :D) toto: 1)Pruhovaný šaty bez ramínek z New Yorkeru (s tím červeným páskem,jestli víte :))
2) Černý 3/4-ťáky z New Yorkeru (takvý látkový s tím skvělým rozkrokem :*)
3)Neviditelný ramínka k podprdě
4)Sluneční brejle ve tvaru srdíček :))
5)AAA mikinu :))
To je zatim vše, uvidime kolik mi zbyde adoufám že stařečci taky přidaji nějaký "many :D"
Too jako kráása v záři do 9-tky, tkže bez vopruzu,bez keců,bez buzerace od starších ..NÁÁDHERA :)) a do který třídy dete vy ?jestli ste ještě na ZŠ ?:) a jakýý bude výzo ?hm ?pochlubte se :P

27.6.2o1o//omlouvám se vám :(

27. června 2010 v 8:48 | KaČ[enkA*] je túúú xP |  My diary
Zdravím a omlouvám se za to,že ač sem slíbila, že budu na blog docházet zas sem se na to "vykvajzla" :(ale hodlám to napravit ;)))
Nooo prázdniny se blíží a já už se nemůžu dočkat až moct spát aspoň do 8, ikdyž v naší domácnosti, ve které chodí všichni tvorové spát ve 9hodin a vstávají v 6:30 to bude jaksi nemožné..
Tak například včera sem přišla ve 21:30 z tanečních (chodim se tam koukat,protože mě za rok taky čekají [ikdyž včera sem i tancovala,protože pro mě jeden "maník" přišel :))]) no šla sem spát kolem 23. (řadová číslovka :D) hodiny. No a ráno v 6:30 mě můj 10měsiční brácha vlez do pelechu :Dtakže zase nic moc vyspání :D
_______
Jinak zítra odevzdáváme učebnice (končíme už v 11:10 *YAHOO*, v úterý je rozloučení z deváťákama a ve středu vysvědčení,který pro někoho bude mooc bídný :( (3 kluci od nás budou mít 5)..a pak už nás čekají pouho pouze prázdniny,tolik vytoužené práázdniny yeah :))Začátek prázdnim mám docela vychataně nabitý→30.6-kino+nákupy,3.7-slavnosti,7.7-prodloužená,11-16.7-kemping s atletikou :)) a pak ? no pak už to ponechám osudu :DD a co vy chystáte na prázdniny ?napiště,ráda se to dozvím :))
___
Pá Vaše blogová flákačka KaČ* :)

12.6.2o1o//aneb mám D.O.S.T :D

12. června 2010 v 19:43 | KaČ[enkA*] je túúú xP |  My diary
AhoooJ :) tak Vás všechn y zse pěkne zdravím :)
Dneska jenom krátce, protože je fakt, že mám dost ://
Doufám, že vyste neprolenošily ten kráásnej (idyž mrtě teplej) den doma,byla by to osudovka a ta se nepromíjí ;)no konec poezie :D a teď trochu krutý reality ↓↓

11.6.2o1o//comeback ?! :)

11. června 2010 v 10:55 | KaČ[enkA*] je túúú xP |  My diary
Čauky :)
No...neska sem s prominutím vynechala školu :D (rovnátka,šak znáte :D)..a tak už sem značnou chvíli doma a od té doby mi zní v hlavě "kambek,kambek,kambek,kambek".... zkouším se sem prostě vrátiit a tak ohlašuju COMEBACK ! :)
A proč ?...Protože samotnej fb mě už nudí :)...
...
No :D ty šílený vedra mě pomalu,ale jistě ubíjí :// Včera sme měli nějakej výlet a až do 4 sme "kdesi" chodili :/
FUCK OFF HOT WEATHER !!:D
with love your k.A.c.E.n.K.a :)