Srpen 2010

22.8.2o1o//Grrr :/

22. srpna 2010 v 9:05 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D |  My diary
Ahoj ... musím říct, že ve čtvrtek jsem provedla jednu  z nejhorších věcí v mém dosavadním životě, o které se tady ale zmiňovat nebudu, protože je to vážně nechutné :/

Noo jinak včera grilovačka a "kritizování" nového bydlení 26-tileté sestřenky :) Samozřejmě že ne kritizování, spíše chválení no :) Ta její farma :D Mazec ! Má tři psy, dva koně, nejmíň pět koček (mám napočítané pouze ty, které jsem viděla :D), nějaké "ptactvo" (andulky apod.), tři miliony slepic (lol:D), kohouti, želvu, dvě úplně roztomiloučká koťátka a bla bla bla další spusta "havěti :D".
 Samosebou, že nejvíc se mi líbily králíčci...ti maličtí, úžasní, roztomiloučtí, sladcí, luxusní, prostě dokonalí králíčci ♥ 

Dneska asi nuda bude :D Zítra se musí něco vymyslet, ale po tom čtvrtečním výstupu..no prostě mám asi zaracha ggrrr :/ 
Můžu jen doufat, že mi dopadnou čtvrteční nákupy s Niki a její mladší sestrou Aduš a že mě rodiče v sobotu pustí na tu Zatoulanou prodlouženou. (Ikdyž silně pochybuju, protože to mají něco jako ples)..No budu muset to nějak ukecat ;)


Tak to je asi všechno, co Vám za ty dny, co jsem tady nebyla vzdělila. 

Bye, bye *


18.8.2o1o// Tetanovka za mnou :)

18. srpna 2010 v 15:03 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D |  My diary
Zdravíčko :D Tak včera jsem úspěšně zdolala očkování-tetanovku ;)
No ruka trochu bolí, ale čekala jsem, že to bude bolet víc, no aspoň se ukázalo jaký jsou holky od nás "herečky" a že tu hrůzostrašnou bolest simulovaly :D.
A co plánujete na posledních 14dní prázdnin ( ano už je to pouze 14dní :()
Zítra pořádáme s Hančou, Terkou a Anett dámskou jízdu ;) V sobotu jedem kamsi za nějakým "starcem" :D No a od soboty za týden je konečně zatoulaná :P :) A jinak budu chodit ven :o)
No a aby toho nebylo málo, tak začnu téma CČ→čtěte, kdo chcete ;)

14.8.2o1o//Chci to umět, prostě CHCI :P !

14. srpna 2010 v 9:09 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D |  My diary
Ahojdááá :)
Tak jsem koukala na "youtubku" na Shuffle a Jumstyle a Tecktonik (the best) a docela dost mě to chytlo, dokonce je tam i návod, jak na to ... ale je to složitější :/ ale výsledek je naprosto DOKONALÝ :)
Porostě úžasný a hlavně konečně něco, co se můžu naučit sama doma, něco co nikdo ze známých nedělá :) No začnu to zkoušet, v tý pomalejší verzi (předvádění) to jde, ale pak rychle se mi zamotají ruce a je po srandě :D
Je to zde→
to je tecktonik Part, když se to chcete učit :) (můj případ)
Případné videa si dohledejte sami :PNoo a já sem pozvaná 21.8 na oslavu kámošce, 23-24.8 na kalbu ke kámošovi a 24-25.8 má další kámoš "brácha" oslavu, ale to mě zatím nepřišla pozvánka..
Njevíc byc hchtěla na tu rozlučkovou, jenže mě určitě nepustěj :(
Uvidímě, zkusím to překecat ;)A poslední je dotázek dělá z vás někdo to "hopsaní" ?:)

Questions ? I asking ;)aneb ptejte se, odpovídám ;)

11. srpna 2010 v 18:38 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D |  Koš xP
Tak Vás (dnes už podruhé) zdravím :)
A jako všeci ostatní, tak i já, sem dám článek, pod který pište otázky, dotazy, prostě vše, co Vás zajímá k mé osobě ;) Vaše otázky a k nim i mé odpovědi tady najdete později, vždy po 10kusech :D (jestli jich vůbec tolik bude ;))
Jinak můj článek o zamyšlení "Co bude potom, co bude po "zubatý" ? Je zde ;)

11.8.2o1o// Co bude po smrti ?

11. srpna 2010 v 16:06 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D |  My diary
Ahoj, k tomuto níže uvedenému článku, mě nadchla sama CoCo~. ,
U niž jsem také se svými trapnými pochyby začla ;)
No tak začněme..
Smrti jako takové se nebojím. Až "zubatáá" přijde, prostě tady bude a já s tím nic nenadělám.
Daleko (ale vážně daleko) větší strach mám z toho, co bude pak, jistě většina z Vás si řekna něco ve stylu jakože, ta holka je blázen, jestli si to myslíte, říkám Vám na rovinu, dál už nečtěte..
Co myslíte, že nastane pak ? Ano, je to blbá otázka teď, když jsme ještě všichni živí, ale věřte na "smrtelný posteli" už toho moc nevymyslíte ;)
Myslím, že člověk jako takový se skládá ze dvou částí a to (poněkud blbě pojmenované, ale nic lepšího me [bohužel, či bohudík ;)] nenapadlo) fyzické a psychiské, fyzickou část člověka vnímám jako tělesnou schránku (jestli víte, co tím myslím ;)) a psychickou si představuju jako nějakou duši, prostě ducha, co v nás sídlí...Nedokážu si ji vybavit, přesto doufám a věřím , že v nás je..
Upozorňuji, že opravdu nejsem blázen, ale zamyslete se sami, copak vy, nebo ty, jste jen "ubohá tělesná schránka s trouchou orgánů", ale jděte, kde se v nás bere charakter, kde sídlí ? NE! Není v mozku, není ani v srdci..nýbrž (dle mého názoru) v duši :)
No, to jsem se rozepsala o tématu, které je nékaždemu příjemné, ale co už :D
Ještě musím dodat, že jednou chci být spálená, protože mám strach, že bych se v rakvi probudila (ja vím, že je to přehnané, ale tak znáte mě).

9.8.2o1o//Back to home :)) ..sweet 14♥ and black hair :)

9. srpna 2010 v 9:26 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D |  My diary
Ahojdaa, tak jsem zpátky :))
Musím se přiznat, že kůli neustupujícímu dešti jsme přijeli už v sobotu kolem 18. hodin :)
A Šumava ? Jednoslovně nááádhera :) Kůli bráchovi sme moc "neturistili", ale Kašperk a Černé jezero sme vidět museli :) Pak jsme se byli podívat v Železné Rudě, Sušici, v muzeu hraček apod..
Přístup na internet jsem měla v jedné hospodě s exotickým jménem "Waikiki", ale času bylo málo  a na blog bohužel ne:)
Jinak už mi není 13, nýbrž ♥14♥ oj magické toť číslo :D od 6.8 už jsem prostě "stará páka" :D Jinak kromě značkových hadrů jsem dostala i tu novou voňavku od Avril *YAHOO* :) je úžasná :)
No co už :) Už asi nic no :D...Asi jenom..že s brunety se na čas stala černovláska ;) To mi dalo než sem mamku přesvědčila, že černá je vlastně nejlepší, co může bejt :)) Je to na 48 omytí, takže dle (složitých) výpočtů by mi měla vydržet ccs 96dní :)
Mějte se tu hezky, ješět zajdu k těm mým vyvoleným a zsejc popádim :)
PS: Už sem našla toho kluka z věnečku , nejvíc skvělej ;)