My diary

22.8.2o1o//Grrr :/

22. srpna 2010 v 9:05 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Ahoj ... musím říct, že ve čtvrtek jsem provedla jednu  z nejhorších věcí v mém dosavadním životě, o které se tady ale zmiňovat nebudu, protože je to vážně nechutné :/

Noo jinak včera grilovačka a "kritizování" nového bydlení 26-tileté sestřenky :) Samozřejmě že ne kritizování, spíše chválení no :) Ta její farma :D Mazec ! Má tři psy, dva koně, nejmíň pět koček (mám napočítané pouze ty, které jsem viděla :D), nějaké "ptactvo" (andulky apod.), tři miliony slepic (lol:D), kohouti, želvu, dvě úplně roztomiloučká koťátka a bla bla bla další spusta "havěti :D".
 Samosebou, že nejvíc se mi líbily králíčci...ti maličtí, úžasní, roztomiloučtí, sladcí, luxusní, prostě dokonalí králíčci ♥ 

Dneska asi nuda bude :D Zítra se musí něco vymyslet, ale po tom čtvrtečním výstupu..no prostě mám asi zaracha ggrrr :/ 
Můžu jen doufat, že mi dopadnou čtvrteční nákupy s Niki a její mladší sestrou Aduš a že mě rodiče v sobotu pustí na tu Zatoulanou prodlouženou. (Ikdyž silně pochybuju, protože to mají něco jako ples)..No budu muset to nějak ukecat ;)


Tak to je asi všechno, co Vám za ty dny, co jsem tady nebyla vzdělila. 

Bye, bye *

18.8.2o1o// Tetanovka za mnou :)

18. srpna 2010 v 15:03 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Zdravíčko :D Tak včera jsem úspěšně zdolala očkování-tetanovku ;)
No ruka trochu bolí, ale čekala jsem, že to bude bolet víc, no aspoň se ukázalo jaký jsou holky od nás "herečky" a že tu hrůzostrašnou bolest simulovaly :D.
A co plánujete na posledních 14dní prázdnin ( ano už je to pouze 14dní :()
Zítra pořádáme s Hančou, Terkou a Anett dámskou jízdu ;) V sobotu jedem kamsi za nějakým "starcem" :D No a od soboty za týden je konečně zatoulaná :P :) A jinak budu chodit ven :o)
No a aby toho nebylo málo, tak začnu téma CČ→čtěte, kdo chcete ;)

14.8.2o1o//Chci to umět, prostě CHCI :P !

14. srpna 2010 v 9:09 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Ahojdááá :)
Tak jsem koukala na "youtubku" na Shuffle a Jumstyle a Tecktonik (the best) a docela dost mě to chytlo, dokonce je tam i návod, jak na to ... ale je to složitější :/ ale výsledek je naprosto DOKONALÝ :)
Porostě úžasný a hlavně konečně něco, co se můžu naučit sama doma, něco co nikdo ze známých nedělá :) No začnu to zkoušet, v tý pomalejší verzi (předvádění) to jde, ale pak rychle se mi zamotají ruce a je po srandě :D
Je to zde→
to je tecktonik Part, když se to chcete učit :) (můj případ)
Případné videa si dohledejte sami :PNoo a já sem pozvaná 21.8 na oslavu kámošce, 23-24.8 na kalbu ke kámošovi a 24-25.8 má další kámoš "brácha" oslavu, ale to mě zatím nepřišla pozvánka..
Njevíc byc hchtěla na tu rozlučkovou, jenže mě určitě nepustěj :(
Uvidímě, zkusím to překecat ;)A poslední je dotázek dělá z vás někdo to "hopsaní" ?:)

11.8.2o1o// Co bude po smrti ?

11. srpna 2010 v 16:06 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Ahoj, k tomuto níže uvedenému článku, mě nadchla sama CoCo~. ,
U niž jsem také se svými trapnými pochyby začla ;)
No tak začněme..
Smrti jako takové se nebojím. Až "zubatáá" přijde, prostě tady bude a já s tím nic nenadělám.
Daleko (ale vážně daleko) větší strach mám z toho, co bude pak, jistě většina z Vás si řekna něco ve stylu jakože, ta holka je blázen, jestli si to myslíte, říkám Vám na rovinu, dál už nečtěte..
Co myslíte, že nastane pak ? Ano, je to blbá otázka teď, když jsme ještě všichni živí, ale věřte na "smrtelný posteli" už toho moc nevymyslíte ;)
Myslím, že člověk jako takový se skládá ze dvou částí a to (poněkud blbě pojmenované, ale nic lepšího me [bohužel, či bohudík ;)] nenapadlo) fyzické a psychiské, fyzickou část člověka vnímám jako tělesnou schránku (jestli víte, co tím myslím ;)) a psychickou si představuju jako nějakou duši, prostě ducha, co v nás sídlí...Nedokážu si ji vybavit, přesto doufám a věřím , že v nás je..
Upozorňuji, že opravdu nejsem blázen, ale zamyslete se sami, copak vy, nebo ty, jste jen "ubohá tělesná schránka s trouchou orgánů", ale jděte, kde se v nás bere charakter, kde sídlí ? NE! Není v mozku, není ani v srdci..nýbrž (dle mého názoru) v duši :)
No, to jsem se rozepsala o tématu, které je nékaždemu příjemné, ale co už :D
Ještě musím dodat, že jednou chci být spálená, protože mám strach, že bych se v rakvi probudila (ja vím, že je to přehnané, ale tak znáte mě).

9.8.2o1o//Back to home :)) ..sweet 14♥ and black hair :)

9. srpna 2010 v 9:26 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Ahojdaa, tak jsem zpátky :))
Musím se přiznat, že kůli neustupujícímu dešti jsme přijeli už v sobotu kolem 18. hodin :)
A Šumava ? Jednoslovně nááádhera :) Kůli bráchovi sme moc "neturistili", ale Kašperk a Černé jezero sme vidět museli :) Pak jsme se byli podívat v Železné Rudě, Sušici, v muzeu hraček apod..
Přístup na internet jsem měla v jedné hospodě s exotickým jménem "Waikiki", ale času bylo málo  a na blog bohužel ne:)
Jinak už mi není 13, nýbrž ♥14♥ oj magické toť číslo :D od 6.8 už jsem prostě "stará páka" :D Jinak kromě značkových hadrů jsem dostala i tu novou voňavku od Avril *YAHOO* :) je úžasná :)
No co už :) Už asi nic no :D...Asi jenom..že s brunety se na čas stala černovláska ;) To mi dalo než sem mamku přesvědčila, že černá je vlastně nejlepší, co může bejt :)) Je to na 48 omytí, takže dle (složitých) výpočtů by mi měla vydržet ccs 96dní :)
Mějte se tu hezky, ješět zajdu k těm mým vyvoleným a zsejc popádim :)
PS: Už sem našla toho kluka z věnečku , nejvíc skvělej ;)

30.7.2o1o//Nebudu tu a mám smazané "N" :(

30. července 2010 v 21:02 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
AhoJ :o)
V neděli odjíždím na týden (alespoň myslím, že na týden :D) na Šumavu, takže tady nebudu (pokud nenajdu hospodu s wifi free [samosebou, že "noťas" jede s náma;)]). No a do odjezdu se tady už asi neukážu, jelikož zítra ráno od 8. jedu na fotbal (ukrutné vstávání :/) a potom budu balit, protože ještě nic sbalenýho nemám :D (heh, jako vždy na poslední chvíli) a večr hurá na věneček do tanečních (moc se mi nechce, ale už sem klukům slíbila tanec :P)
No jinak dneska nejvíc pohoda :o) sjeli se totiž miminka :) Byli jenom tři, ale bylo to fain (David (za 14dní-1rok), Rozárka (10měsíců), Vaneska (8měsíců). No nádhera je pozorovat :o)
To je asi vše, půjdu se vykoupat (tam budu zase půl hodiny [minimálně :/]) a pak hajdy do hajan, aybch ráno vstala..
Druhá část titulku náleží mému "eNku" na klávesnici..smazalo se mi ... grr ://
Vzhledem k tomu, že tohle je článek, který tady bude týden, tak by mi přišlo po chuti, kdyby si ho mé "esbé" přečetli, samozřejmě nikoho nutit nebudu, ale i dyslektici,dyskrafici a další .. to zvládnou ;)je na to celý TÝDEN !!

27.7.2o1o//Jabadabadúú dneska prodloužená :))

27. července 2010 v 14:05 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Ciao~
Tak a dneska prodloužená (maškarní :P), na kterou se už dlouho těším, ale upřímně ? Ani se mi moc nechce .. nemám na ni náladu .. radši bych šla jen tak ven ..
Ale co už, zatancovat si půjdu :o)
V sobotu Věneček a hned v neděli na dovču na Šumavu, takže budete týden osvobozeni od navštěvování a komentování tohoto blogu :) (teď máte euforii štěstí,že ?:D)
Tak, už je to tak, nemám mám víc, co sdělit :(
Ale jo..včerejší zážitky bych sem dát mohla :) CČ↓

25.7.2o1o//Co ke dnešku ?

25. července 2010 v 12:01 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Už nevím jak Vás zdravit všechy ty "čau,čauky,ahoj,ahojda,čus,hello,hi,hallo" .. to všechno je tak okoukaný :/

A abych Vám to překládala na seznamu, nebo googlu..na to se moc pohodlná, však mě znáte :o)
Navíc tady mám furt sestřenku (7) a pořád do mě ďoube ať se ještě koukáme na duchy :D (tím myslí Věřte-Nevěřte) Takže mi asi nic jinýho nezbyde :/.. No jako fakt, prej je tady jednou za rok, tak ji mám vyhovět :D Tak já jdu ..
"ES-BÉ-Ó-HÁ-EM" →SBOHEM :D
http://th06.deviantart.com/fs22/300W/f/2008/006/2/c/2c113d0c7ae54140.jpg

23.7.2o1o//Dneska akční den :D

23. července 2010 v 21:54 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Tak :) Přijela sestřenka a  jsem v jednom kole :D Bylo toho prostě moc (od piercingů do mé Chou-chou, přez ty týpky [o nich se rozepíšu]až po večerní bruslení).
No rozepíšu se pouho pouze o těch "maníkách", protože sestřenka (7) mě ráno bude zase budit :/
Pokud Tě to zajímá CČ :)

22.7.2o1o//Nuda.. :/

22. července 2010 v 15:27 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Ahojda :)
Nudím se :/ Nuda je skoro nejhroší "práce" na světě ..
Nechápu, proč nuda vůbec existuje ?! Nechápu ... nedokážu pochopit ... a v podstatě ani nechci a nestojím o to, to někdy pochopit. Život je tak krátký (dyť přiznejme si, ty časy, kdy jsme si hráli s hračkami a o virtuálním světě nevěděli lautr nic, jsou už hodně dávno, ale někdy se nám zdá, jakoby to bylo včera)tak proč je nuda ? Proč některé vteřiny,minuty,hodiny, ba i dny promrhat "nicneděláním" ? Sama se nechápu, nechápu proč něco nevymyslím abych nudu zahnala ... Ano, ano asi jsem vážně moc pohdlná :/ Ale když tady nejsou žádní kámoši ? Co si bez nich počít ? Já vím, že existuje moře, bai víc několik moří věcí, které se dají dělat "sólo", ale já prostě nechci !..
Tímto nesmyslným článkem, který nemá hlavu ani patu, jsem zahnala dnešní blogovou nudu :)

21.7.2o1o//Co jen Vám napsat ?

21. července 2010 v 14:36 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Čauky ...
Jsou prázdniny a mě dochází nápady o čem Vám psát :( U mě a určitě i spousty ostatních je to zrhruba stejné→ Není škola,nic se neděje (až na vyjímky, které potvrzují pravidlo;))
Jediné, co Vám napsat je asi menší poděkování za včerejší návštěvnost ♥36lidí♥ je pro mě úspěch, je to zatím nejvíc od mého comebacku ;) Ale nemyslete si, že nějak lpím na návštěvnosti, ba ne, ta je mi tam dole, jsem vděčná pár lidem, který tady čtou můj (pro puberťáky nudný) blog...
Prostě nelpím na návštěvnosti denně 120+, nebaví mě přidávat kusovky apod. proč ? Proč to přidávat ? Proto, aby Vám k tomu maximálně 5lidí napsalo "hezké" ? ZBYTEČNOST ! Ikdyž pro někoho ne...vyrostete z toho postupně všichni ;)
Bye*http://th06.deviantart.com/fs34/300W/f/2008/311/2/0/For_you__by_Alephunky.jpg

2o.7.2o1o//ÓÓj kam agické datum /vůbec :D/ na změnění nicku ;)

20. července 2010 v 10:00 | k.A.c.E.n.K.a si stěžuje na svěT :D
Ahojdáá :))
Měnim nick z KaČ na k.A.c.E.n.K.a byla bych ráda kdybyste si mě, moji milí přepsali,ale nutit Vás nebudu ;) Píšu to sem je proto, abyste neměli údiv po tom,co Vám pod tímto nickem napíšu ;)

19.7.2o1o//aneb "denní můra z noční můry"

19. července 2010 v 20:44 | KaČ[enkA*] je túúú xP
Ahoj :(
Titulek tohoto článku, myslím, mluví za vše :( Od té doby, co jsem přijela z "atleťáku" se pravidelně v noci budím v 0:53 a dál nemůžu usnout, protože mám nahnáno z toho hororu, co nám kluci pouštěli na oněž zmiňovaném "atleťáku" .. no a kdo by se nebál ? když Vám ještě ke všemu nakonec řeknou, že je to podle skutečnosti (ikdyž film sám o sobě je velmi nerealistický..stejně ve vás dřímá strach) .. dneska sem dokonce slyšela ty"prapodivné zvuky", já vím, vy se asi teď u tohohle článku "chlamstáte smíchy" ale já sem z toho skoro na prášky..dneska večer už si du lehnout k našim a k bráchoj do ložnice abych se konečně vyspala a zmizely mé podoční kruhy z nevispalosti a zítra ? Zítra to zkusím zase, zkusím usnout, zkusím přijít na kloub tomu abych se nebála..bojím se tak, že ani myšlenky na nejmenovaného "boyse" mi to neulehčí...mějte se pro dnešek končíím..
With love your KaČ ♥
http://th01.deviantart.com/fs9/300W/i/2006/026/0/a/How_the_Hippo_got_Hungry_by_pringkitten.jpg
Mám strach jít spát, mám strach z toho čehosi tajemného :(

17.7.2o1o//Trochu pomlácená, ale přece sem zde :)

17. července 2010 v 8:41 | KaČ[enkA*] je túúú xP
Čautéé :))
Tak sem se vám vrátila, ač trochu pomlácená..prostě sem blbka noo :Dberu kdybych jela na soustřéďo z fotbalu,ale že přijedu pomlácená z atleťáku :Dnoo skákali sme "vejšku" a ja se rozěběhla blbě a dala si palcem o železo a měla sem ho nateklej a nemohla sem skoro chodit :/ a nohu celou sedřenou ://..ale aspoň sem ve středu mohla vynechat dopolední hodinu a půl cvičení, v tom neůnosném vedru a na naskovatelném stadionu..no a ve čtvrtek večer sme začali dělat ten "slavnej" 6boj a samosebou, že zase ta prokletá "vejška" noo a předtím pršelo a já sem uklouzla a zase sem letěla pod duchnu a dala si zas o železo :// fuj bolelo :( jinaak osobáčky ani nepadli (to bude tím, jak sem byla pomlácená :()
Dneska hrubá většina mých kamarádů odjíždí na tábor :( bude mi po nich smutno, ale ani za milion by mě na ten buzerativní tábor nedostali :/
A jak ste žili vy tenhle týden ?
http://fc01.deviantart.com/fs38/p/2008/322/a/a5a49fb816e66e34f216789f53c463d9.jpg

VÝKONY:
60m- 9.3s
200m- 33.0s
koule-něco málo přes 5metrů
kriket-32.90m
vejška-115cm-pak sem kůli noze zkončila
dálka-3,73m (loni 4,16 :()

11.7.2o1o//odjíždím Vám :)

11. července 2010 v 15:25 | KaČ[enkA*] je túúú xP
Tak Vás zdravím :)za 2hodiny odjíždím směr→Lázně Bělohrad na tu atletik a přijedu už zas v pátek 16.7 .-) Noo moc se mi tam nechce v takovýmhle vedru si hrát na atleta :D nu, ale co už .. jinak ja abych šla balit, když za 2hodiny se tady pro mě staví kámošky :))Tak se tady beze mě mějte a na svět se jen a pouze smějte ;) ♥http://fc01.deviantart.com/fs22/i/2008/074/a/0/music_by_merrie91.jpg

7.7.2o1o//Magické datum a prodloužená :))

7. července 2010 v 14:03 | KaČ[enkA*] je túúú xP
Ahooj :))
Tak dneska je 1.prodloužená :)) je klobouková,a ten roztomilej kluk mi napsal, jestli se du podívat, takže je určitý, že jdu :))
Noo a tanec mám domluvenej ještě s jedním vyděračem, ale ten chce za to pusu, tkže nevím :D
Jinak se mi ozvalo mé bývalé sbéé, moje milovaný sbéé :))uj jak já ho chci zpátky :)) →tay je→HranGy :)
Jeej ja zase musim jít,zíátra se tady stavím a večer oběhnu affs :))

5.7.2o1o//aneb přežila sem 3.7 :)

5. července 2010 v 9:41 | KaČ[enkA*] je túúú xP
Ciao zlata :))
Tak sem byla na tech slavnostech a byla to P.E.C.K.A. :))škoda,že sem musela už v 23:30 domů :/nooo trsali sme :D alkoholu bylo dost :D a tak to má bejt :D /o svým stavu tady raději vypovídat nebudu/
Včera sem byla celej den venku s Denčou, tkže sem ňáko neměla na blog čásekk :(
Jinak to pekelný vedro už mě leze krkem a to do slova :/ Na koupák se mi nechce, tak chodím aspoň do řeky :Dmezi rybičky,žabičky a kachnohusy :D...
Nooo nevim jestli sem se už zmiňovala ale od 11.7 do 16.7 tady nebudu, protože (stejně lako loni) jedu na ten "kemping s atleťákem" :)
Tak já zajdu k affs a zasejc pujdu "fejsbukovat" /nehorázná závislost ten facebook :Dhttp://1.bp.blogspot.com/_v2ufMOyutfI/SoquwbBHYYI/AAAAAAAABBU/DIXahn8B0YM/s400/2b62162eda_44914081_o2.jpg

1.7.2o1o//A ještě ta fotka v šatech :)

1. července 2010 v 12:45 | KaČ[enkA*] je túúú xP
xd-kacule-xd.blog.cz

1.7.2o1o//oj krásné datum *YAHOO* :)

1. července 2010 v 9:23 | KaČ[enkA*] je túúú xP
Dobré ráno v první prázdninový den :) doufám, že ste se dobře vyspali, pže já teda vůbec :// ráno v 6:30 k mě vletěla máma a vzbudila mě a pak,že jako de spát..tk sem se dala do uklízení a uklízela sem 2 hodiny :Dfuj už nikdy víc ://
__
No jinak jak tak koukám, tak "výzo" bylo ve směs dobrýý :)) u mě taky z obávaných pěti 2jek, mě vyšli jen dvě *yahoo* :) z dějáku a fyziky :)
__
A náákupy ?upa úžasný :))) dostala sem zálohu- 1700kč a přijela sem domů s 50kč :DD
Mám- ty úúžasný 3/4ky z New Yorkeru,ale červený ;)
                            tílko z New Yorkeru
                            takovy jakoby korale v New Yorkeru
                            sluneční brejle, samozřejmě z New Yorkeru
                             a v poslední řadě ryflový šaty :))
                             pak dvoje ponožky v GATE  a svítivě žlutý děrovaný punočochy,tktéž z GATE :))
a to je asi vše :))
ČEST PRÁZDINÁM !:)

29.6.2o1o//zajtra naposleď :)) (snad :D)

29. června 2010 v 18:53 | KaČ[enkA*] je túúú xP
Ach ááno zajtra naposleď :))
Nooo vracim se z pátky do češtiny ;))
Tak to tady máme vytoužený 30. červen :))...Už se těším na nákupy...Zatmění (kin) nevyšlo,je premiéra a ani nejsem na žádný titulky zvědavá :D takže to vypadá jen na pořádný "nápuky :D" (nákupy) ..
Potřebuju nutně (jinak mi selžou orgány :D) toto: 1)Pruhovaný šaty bez ramínek z New Yorkeru (s tím červeným páskem,jestli víte :))
2) Černý 3/4-ťáky z New Yorkeru (takvý látkový s tím skvělým rozkrokem :*)
3)Neviditelný ramínka k podprdě
4)Sluneční brejle ve tvaru srdíček :))
5)AAA mikinu :))
To je zatim vše, uvidime kolik mi zbyde adoufám že stařečci taky přidaji nějaký "many :D"
Too jako kráása v záři do 9-tky, tkže bez vopruzu,bez keců,bez buzerace od starších ..NÁÁDHERA :)) a do který třídy dete vy ?jestli ste ještě na ZŠ ?:) a jakýý bude výzo ?hm ?pochlubte se :P
 
 

Reklama